Sănătatea viitoarei mămici

George
Mesaje: 10
Membru din: 2015

Re: Sănătatea viitoarei mămici

Mesaj de George »

Donez sperma doamnelor sau cuplurilor, pentru sarcina. Barbat de 34 de ani, 1,72 m inaltime, 70 kg, ten alb, ochi caprui, aspect fizic placut, nefumator, nonalcolic, studii superioare, din Bucuresti, fara obligatii, doresc sa ajut gratuit persoanele care isi doresc copii. Nu am pretentii materiale sau de alta natura. Daca solicitanta va dori discretie, ii voi respecta dorinta, iar daca va dori sprijin, voi incerca sa o ajut. Am analizele negative si in limite normale.

mami 4
Mesaje: 16
Membru din: 2015

Re: Sănătatea viitoarei mămici

Mesaj de mami 4 »

:) Buna seara tuturor! Ma bucur ca cititi informatia. Multumesc George pentru pasul ingenios pe care l-ai facut. ;) Cred ca multe cupluri au nevoie. Indeosebi ca este fara remunerare. Sper sa ajuti pe cineva. Succes si sanatate pentru a iesi din impas. Sa fie mai multi ca George printre noi...

Gabi5S
Mesaje: 5
Membru din: 2015

Re: Sănătatea viitoarei mămici

Mesaj de Gabi5S »

Am cam amortit, fetelor, e liniste si lipsa de chef pe aici...
Eu am inceput ieri CM si protocolul, fara estrogeni - doamna doctor a fost de acord sa incerc pe natural. Iau doar Thrombo ass si prednison si vitaminele mele (Magne B6, vit D, Femibion fara iod, Taxofit). A zis ca vrea totusi sa iau o doza mica de estrogeni din momentul transferului - si asa am sa fac.
M-am laudat ca am ovulatie, oho... sper sa am si luna asta si sa prind momentul.
Daca imi merge bine si am noroc, in aprox 17-18 zile sunt la Brno. :D

CatalinaP
Mesaje: 6
Membru din: 2020

Re: Sănătatea viitoarei mămici

Mesaj de CatalinaP »

ce mai importent este să fii relaxată să nu te gândești la nimic rău ci că totul se va primi bine!!!!

Scrie răspuns