Cel mai eficient mod de a slabi

Sandra
Mesaje: 4
Membru din: 2016

Re: Cel mai eficient mod de a slabi

Mesaj de Sandra »

Buna, :)
A incercat cineva impachetarii cu zat de cafea si ulei de masline pentru tratarea celulitei?
As vrea sa stiu daca are rezultat si cum ar fi corect sa faci procedura.
Cat trebuie sa stai impachetata pentru un efect maxim...? :D

Sorina Hariton
Mesaje: 11
Membru din: 2016

Re: Cel mai eficient mod de a slabi

Mesaj de Sorina Hariton »

Buna Sandra, stii toate solutiile estea impotriva celulitei, impotriva grasimii de pe coapse,poate doar mie, dar imi pare absurda toata chetia asta)))
deci aplici zatul de cafea amestecat cu uleiul de masline pe partile de corp cu problemem, si trebuie sa stai impachetata, intinsa in pat cel putin juma de ora, dar pentru un efect mai bun o ora doua... e total absurda toata chestia asta dupa parerea mea.... :lol: :lol: :lol:
oare nu e mai bine si mai usor, pentru o ora de vreme sa mergi la sala de sport???? :arrow: si vei observa intr-o luna deja efectul dorit, ca va incepe a iti dispara si celulita, si grasimea de pe coapse, burta si restul zonelor problematice... si vei avea si o dispozitie buna dupa o ora de sport, sa vexzi.... :roll: :roll: :roll:

Melony
Mesaje: 12
Membru din: 2016

Re: Cel mai eficient mod de a slabi

Mesaj de Melony »

serios Sandra???? :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
doamne tot felul de prostii, chiar sunt de aceeasi parere cu Sorina, in loc sa te chinui cu tot fel de asa ziele "metode minune", mai bine teai chinui in sala))) chiar nu inteleg asa cva...nu stiu, poate intr-adevar ajuta toate porcariile astea, dar eu oricum cred ca nu e nimic mai bun ca o ora la sala.. uite ca sportul ne face mai frumosi, favorizeaza muschii, articulatiile si chiar tesutul osos... apropo, stiiai ca exercitiile fizice regleaza metabolismul???? interesant, stand intinsa in pat impachetata in nu stiu ce, iti va regla metabolimul??? eu cred ca NU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
stiai ca sportul iti ridica dispozitia???? oare iti vei ridica dispozitiastand impachetata ore in sir???? :mrgreen: :mrgreen: cred a raspunsul este NUUUU))) stiai ca sportul iti ofera un somn linistit si calitativ??? pai, aici as spune ca stand culcata poti adormi bibe...ok)))
mai stiai ca sportul elimina surplusul de lichide din corp? eu cred ca daca vei sta intinsa in pat impachetata, celulital si grasimile in scurt timp vor aparea in locuri noi deja, nu doar acolo unde au fost...
deci, fiecare isi face alegerea singura, eu ti-am dat doar cateva exemple, stiu preis ca daca vei deschide internetul si vei cauta ceva de port, vei gasi mult mai multa informatie legatade sport si de toate beneficiile sale... deci spor la munca ;) ;)

Scrie răspuns